Нормативные документы по повышению квалификации
Повышение квалификации руководящих работников и специалистов образования Минской области...
ПЕРСПЕКТЫЎНЫ ПЛАН
павышення кваліфікацыі настаўнікаў
ДУА «Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна» на 2021 – 2023 гады
Прозвішча,імя, імя па бацьку |
Пасада |
2021 |
2022 |
2023 |
Закружны Павел Міхайлавіч |
Кіраўнік УА, настаўнік інфарматыкі |
Курсы настаўнікаў інфарматыкі |
Курсы для кіраўнікоў |
|
Лістападава Наталья Іванаўна |
Намеснік дырэктара па навучальнай рабоце, настаўнік рус.мовы і літ-ры |
|
Курсы настаўнікаў рускай мовы і літаратуры, курсы намеснікаў дырэктара |
|
Міхальцова Алена Уладзіміраўна |
Намеснік дырэктара па навучальнай рабоце, настаўнік АБЖ |
|
|
Курсы намеснікаў дырэктара па выхаваўчай рабоце, Курсы для рэзерву кадраў на пасаду дырэктара. Курсы для настаўнікаў АБЖ.Курсы для настаўнікаў,якія выкладаюць “Мастацтва” |
Ферафонтава Святлана Васільеўна |
Настаўнік інфарматыкі |
|
Курсы настаўнікаў інфарматыкі |
|
Півавар Алена Аляксандраўна |
Настаўнік гісторыі, грамадазнаў-ства |
|
|
Курсы настаўнікаў гісторыі і грамадазнаўства |
Глябовіч Лізавета Мікалаеўна |
Педагог-арганізатар |
Курсы педагогаў-арганізатараў |
|
|
Гурыновіч Вольга Міхайлаўна |
Настаўнік матэматыкі |
|
|
Курсы настаўнікаў матэматыкі |
Завацкая Людміла Мікалаеўна |
Настаўнік матэматыкі і інфарматыкі |
Курсы настаўнікаў інфарматыкі |
|
Курсы настаўнікаў матэматыкі |
Акульская Галіна Ульянаўна |
Настаўнік пачатковых класаў |
|
Курсы настаўнікаў пачатковых класаў |
|
Філістовіч Глафіра Георгіеўна |
Настаўнік рускай мовы і літаратуры |
|
Курсы настаўнікаў рускай мовы і літаратуры |
|
Ількевіч Ніна Міхайлаўна |
Настаўнік нямецкай мовы |
|
Курсы настаўнікаў нямецкай мовы |
|
Вайцяховіч Юлія Аляксандраўна |
Настаўнік музыкі |
|
|
Курсы настаўнікаў музыкі |
Мяцельскі Юрый Міхайлавіч |
Настаўнік геаграфіі і біялогіі |
|
Курсы настаўнікаў-метадыстаў |
Курсы настаўнікаў геаграфіі. Курсы настаўнікаў біялогіі |
Лязіна Вольга Барысаўна |
Выхавальнік ГПД |
Курсы выхавальнікаў ГПД |
|
|
Рамашка Рыма Аляксандраўна |
Настаўнік нямецкай мовы |
|
|
Курсы настаўнікаў нямецкай мовы |
Сільвановіч Людміла Міхайлаўна |
Настаўнік хіміі і біялогіі, працоўнага навучання |
Курсы настаўнікаў працоўнага навучання |
Курсы настаўнікаў біялогіі |
Курсы настаўнікаў хіміі |
Сарока Аксана Георгіеўна |
Настаўнік музыкі |
Курсы настаўнікаў музыкі |
|
|
Станкевіч Леаніла Уладзіміраўна |
Бібліятэкар |
Курсы бібліятэкараў |
|
|
Шчуцкая Святлана Іванаўна |
Настаўнік бел. мовы і літаратуры |
|
Курсы настаўнікаў беларускай мовы і літаратуры |
|
Эйтміновіч Таццяна Васільеўна |
Педагог-дэфектолаг |
Курсы настаўнікаў-дэфектолагаў |
|
|
Цярэшчанка Таццяна Яўгеньеўна |
Выхавальнік ГПД |
Курсы выхавальнікаў ГПД |
|
|