Текущее время 03:13:30


Стимулирующие и поддерживающие занятия

 

СТИМУЛИРУЮЩИЕ ЗАНЯТИЯ – занятия, направленные на развитие творческих способностей одаренных и талантливых учащихся.

ПОДДЕРЖИВАЮЩИЕ ЗАНЯТИЯ – занятия, направленные на преодоление трудностей в изучении учебных предметов (отдельных тем учебных программ по учебным предметам) учащимися, получающими общее среднее образование в очной форме получения образования.

 

 

ГРАФИКИ ПРОВЕДЕНИЯ СТИМУЛИРУЮЩИХ И ПОДДЕРЖИВАЮЩИХ ЗАНЯТИЙ
(на 2020/2021 учебный год)

Январь 2021

Декабрь 2020

Скачать(файл формата *.docx размером ~ 43 Kb) 

ГРАФІК

Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаўу ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”на снежань 2020/2021 навучальнага года(I – IV класы)

 

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час/месца

 

 

 

Рыльцова Н.С.

 

 

стымулюючыя

 

 

 

пачат. кл.

 

 

 

I

 

01.12

08.12

15.12

22.12

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

падтрымліваючыя

07.12

14.12

21.12

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

 

 

 

Руткоўская М. Р.

 

 

стымулюючыя

(аўторак)

 

 

 

пачат. кл.

 

 

 

II

01.12

08.12

15.12

22.12

08.00-08.50

08.00-08.45

08.00-08.45

08.00-08.45

 

падтрымліваючыя

(чацвер)

03.12

10.12

17.12

24.12

13.05-13.50

13.05-13.50

13.05-13.50

13.05-13.50

 

Акульская Г.У.

(чацвер)

 

падтрымліваючыя

 

пачат. кл.

 

III

10.12

24.12

 

 

14.05-14.50

стымулюючыя

03.12

17.12

 

Якаўлеў С.Д.

(панядзелак)

 

стымулюючыя

 

пачат. кл.

 

IV

07.12

21.12

 

14.05-14.50

падтрымліваючыя

14.12

усяго

на тыдзень: 6

 

 

 

22

 

 

 

ГРАФІК
Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў
у ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на снежань 2020/2021 навучальнага года
(V – XI класы)

 

 

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час

1

Мудры Я.М.

падтрымліваючыя

беларуская мова

V

01.12

08.00-08.45

2

Рамашка Р.Р.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

V

11.12

08.00-08.45

3

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

V

10.12

14.05-14.50

4

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

V

17.12

14.05-14.50

5

Гурыновіч В.М.

стымулюючыя

матэматыка

VI

04.12

15.00-15.45

6

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

VI

07.12

14.05-14.50

7

Філістовіч Г.Г.

стымулюючыя

руская мова

VI

16.12

08.00-08.45

8

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

VI

21.12

14.05-14.50

9

Філістовіч Г.Г.

стымулюючыя

руская мова

VII

02.12

08.00-08.45

10

Філістовіч Г.Г.

стымулюючыя

руская мова

VIІ

09.12

08.00-08.45

11

Філістовіч Г.Г.

стымулюючыя

руская мова

VIІ

16.12

15.00-15.45

12

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

01.12

15.00-15.45

13

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

03.12

15.00- 15.45

14

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

09.12

15.00-15.45

15

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

10.12

15.00- 15.45

16

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

15.12

15.00-15.45

17

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

17.12

15.00-15.45

18

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

22.12

15.00-15.45

19

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

23.12

15.00-15.45

20

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

X

09.12

15.00-15.45

21

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

15.12

15.00-15.45

22

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

22.12

15.00-15.45

23

Півавар А.А.

падтрымліваючыя

гіст.Беларусі

XI

01.12

08.00-08.45

24

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

05.12

09.00-09.45

25

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

08.12

15.00-15.45

26

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

15.12

08.00-08.45

27

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

XI

11.12

08.00-08.45

28

Гурыновіч В.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

23.12

15.00-15.45

 

свернуть

Ноябрь 2020

Скачать(файл формата *.docx размером ~ 83 Kb)

ГРАФІК
правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у
ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на лістапад 2020/2021 навучальнага года
(I – IV класы)

 

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час/месца

 

 

 

Рыльцова Н.С.

 

 

стымулюючыя

 

 

 

пачат. кл.

 

I

 

10.11

17.11

24.11

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

падтрымліваючыя

09.11

16.11

23.11

30.11

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

 

 

 

Руткоўская М. Р.

 

 

стымулюючыя

(аўторак)

 

 

 

пачат. кл.

 

 

 

II

10.11

17.11

24.11

08.00-08.50

08.00-08.45

08.00-08.45

 

падтрымліваючыя

(чацвер)

12.11

19.11

26.11

13.05-13.50

13.05-13.50

13.05-13.50

 

Акульская Г.У.

(чацвер)

 

падтрымліваючыя

 

пачат. кл.

 

III

12.11

26.11

 

14.05-14.50

стымулюючыя

19.11

 

 

Якаўлеў С.Д.

(панядзелак)

 

стымулюючыя

 

пачат. кл.

 

IV

09.11

23.11

 

14.05-14.50

падтрымліваючыя

16.11

30.11

усяго

на тыдзень: 6

 

 

 

20

 

 

 

ГРАФІК
правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у
ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на лістапад 2020/2021 навучальнага года
(V – XI класы)

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час

Рамашка Р.Р.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

V

13.11

08.00-08.45

Рамашка Р.Р.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

V

20.11

08.00-08.45

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

V

24.11

08.00-08.45

Гурыновіч В.М.

стымулюючыя

матэматыка

VI

13.11

14.15-15.00

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

VI

16.11

14.05-14.50

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VI

25.11

08.00-08.45

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

VI

30.11

14.05-14.50

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VII

13.11

15.10-15.55

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VIІ

18.11

08.00-08.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VIІ

27.11

15.10-15.55

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

10.11

15.10-15.55

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

12.11

15.15- 16.00

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

18.11

15.00-15.45

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

20.11

15.00-15.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

24.11

15.00-15.45

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

26.11

15.00-15.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

X

11.11

15.00-15.45

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

17.11

15.00-15.45

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

24.11

15.00-15.45

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

14.11

09.00-09.45

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

17.11

08.00-08.45

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

XI

13.11

08.00-08.45

Півавар А.А.

падтрымліваючыя

гіст.Беларусі

XI

24.11

08.00-08.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

17.11

15.00-15.45

усяго на тыдзень: 7 гадзін

 

 

 

28

 

 

свернуть

Октябрь 2020

Скачать(файл формата *.docx размером ~ 85 Kb) 

ГРАФІК
Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў
у ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на кастрычнік 2020/2021 навучальнага года
(I – IV класы)

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час/месца

 

Рыльцова Н.С.

 

 

стымулюючыя

 

 

 

пачат. кл.

 

I

 

06.10

13.10

20.10

27.10

12.10-12.45

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

падтрымліваючыя

07.10

12.10

19.10

26.10

12.10-12.45

08.15-08.50

08.15-08.50

08.15-08.50

 

 

 

Руткоўская М. Р.

 

 

стымулюючыя

 

 

 

 

пачат. кл.

 

 

 

II

06.10

13.10

20.10

27.10

13.20-14.05

08.00-08.45

08.00-08.45

08.00-08.45

 

падтрымліваючыя

08.10

15.10

22.10

29.10

13.25-14.10

08.00-08.45

08.00-08.45

08.00-08.45

 

Акульская Г.У.

(чацвер)

 

падтрымліваючыя

 

пачат. кл.

 

III

08.10

22.10

 

 

14.05-14.50

стымулюючыя

15.10

29.10

 

Якаўлеў С.Д.

(панядзелак)

 

стымулюючыя

 

пачат. кл.

 

IV

05.10

19.10

 

 

14.05-14.50

падтрымліваючыя

12.10

26.10

усяго

на тыдзень: 6

 

 

 

24

 

 

 

ГРАФІК
Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў
у ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на кастрычнік 2020/2021 навучальнага года
(V – XI класы)

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час

ФілістовічГ.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

V

05.10

14.15-15.00

Мудры Я.М.

падтрымліваючыя

беларуская мова

V

14.10

08.00-08.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

V

21.10

15.00-15.45

Мудры Я.М.

падтрымліваючыя

беларуская мова

V

27.10

08.00-08.45

Гурыновіч В.М.

стымулюючыя

матэматыка

VI

09.10

14.15-15.00

Ількевіч Н.М.

стымулюючыя

нямецкая мова

VI

12.10

14.05-14.50

Гурыновіч В.М.

стымулюючыя

матэматыка

VI

20.10

15.00-15.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VI

28.10

08.00-08.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VII

09.10

15.10-15.55

Ількевіч Н.М.

стымулюючыя

нямецкая мова

VIІ

14.10

08.00-08.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

VIІ

21.10

08.00-08.45

Ількевіч Н.М.

стымулюючыя

нямецкая мова

VIІ

28.10

08.00-08.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

06.10

15.10-15.55

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

08.10

15.15- 16.00

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

14.10

15.00-15.45

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

16.10

15.00-15.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

20.10

15.00-15.45

Філістовіч Г.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

22.10

15.00-15.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

27.10

15.00-15.45

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

28.10

15.00-15.45

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

X

03.10

09.00-09.45

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

X

14.10

15.00-15.45

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

20.10

15.00-15.45

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

X

27.10

15.00-15.45

Ількевіч Н.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

03.10

10.00-10.45

Мудры Я.М.

падтрымліваючыя

беларуская мова

XI

13.10

08.00-08.45

Півавар А.А.

падтрымліваючыя

гіст.Беларусі

XI

20.10

08.00-08.45

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

26.10

15.00-15.45

усяго на тыдзень: 7 гадзін

 

 

 

28

 

 

свернуть

Сентябрь 2020

Скачать (файл формата *.docx размером ~ 70 Kb)

ГРАФІК
Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў
у I- IV класах ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на верасень 2020/2021 навучальнага года
(I – IV класы)

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час/месца

 

Рыльцова Н.С.

(аўторак, серада)

 

стымулюючыя

 

пачат. кл.

 

I

 

08.09

15.09

22.09

29.09

 

12.10-12.45

падтрымліваючыя

09.09

16.09

23.09

30.09

 

12.10-12.45

 

 

 

Руткоўская М. Р.

(аўторак, чацвер)

 

стымулюючыя

 

 

 

 

пачат. кл.

 

 

 

II

08.09

15.09

22.09

29.09

 

13.20-14.05

 

 

падтрымліваючыя

03.09

10.09

17.09

24.09

 

13.25-14.10

 

 

Акульская Г.У.

(чацвер)

 

падтрымліваючыя

 

пачат. кл.

 

III

03.09

17.09

 

 

13.25-14.10

стымулюючыя

10.09

24.09

 

Якаўлеў С.Д.

(панядзелак)

 

стымулюючыя

 

пачат. кл.

 

IV

07.09

21.09

 

13.20-14.05

падтрымліваючыя

14.09

28.09

усяго

на тыдзень: 6

 

 

 

24

 

 

 

ГРАФІК
Правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў
у ДУА “Палачанская сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
на верасень 2020/2021 навучальнага года
(V – XI класы)

настаўнік

від заняткаў

прадмет

клас

дзень

час/месца

ФілістовічГ.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

V

08.09

15.10-15.55

ФілістовічГ.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

V

15.09

15.10-15.55

Мудры Я.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

V

24.09

13.20-14.05

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

V

25.09

13.20-14.05

 

 

 

 

 

 

 

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

11.09

15.10-15.55

ФілістовічГ.Г.

падтрымліваючыя

руская мова

IX

18.09

15.10-15.55

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

IX

25.09

15.10-15.55

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

IX

26.09

15.10-15.55

Шчуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

XI

13.09

15.10-15.55

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

16.09

15.10-15.55

ФілістовічГ.Г.

стымулюючыя

руская мова

XI

18.09

15.10-15.55

Щуцкая С.І.

падтрымліваючыя

беларуская мова

XI

20.09

15.10-15.55

Завацкая Л.М.

падтрымліваючыя

матэматыка

XI

23.09

15.10-15.55

Мяцельскі Ю.М.

стымулюючыя

геаграфія

XI

25.09

15.10-15.55

Рамашка Р.М.

падтрымліваючыя

нямецкая мова

XI

25.09

15.10-15.55

Півавар А.А.

падтрымліваючыя

гіст.Беларусі

XI

30.09

15.10-15.55

усяго на тыдзень: 7 гадзін

 

 

 

16

 

 

свернуть